Teslimat Bilgisi

Kargo Ücreti Ne Kadardır?

May Grup Bilgisayar web sitesinde tüm ürünler ücretsiz kargolanır. Aras, Yurtiçi, Sürat kargo firmaları ile gönderim yapmaktayız.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Satın aldığınız ürünler ödeme gerçekleştikten sonra 24 saat içerisinde kargoya verilir. Haftasonu ve resmi tatillerde verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir.

Kargomu Nasıl Takip Ederim?

https://maygrupbilgisayar.com hesabınızdan kargo takip numaranıza ulaşabilir, ilgili kargonun resmi web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. 

Kargo Hangi Bölgelere Gönderilmektedir?

Kargo firmalarının dağıtım alanı dışındaki bölgeler, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve İstanbul Adalar ilçesi dışında tüm Türkiye'ye gönderim yapılmaktadır.

Garanti ve İade Koşulları

maygrupbilgisayar.com satılan tüm ürünler Türkiye'ye yasal yollardan yetkili ithalatçı ve distribütörler tarafında getirilmiş 100% Orijinal ürünlerdir.

Ürün elinize geçtiği tarihten itibaren 7 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden iade edebilirsiniz. İadenin gerçekleşmesi için açılmamış ve herhangi bir şekilde deforme olmamış ürünü, faturanın size gönderilen 2 nüshası ile birlikte alışverişte seçtiğiniz kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir.
Kargo firma yetkilisi ürünü teslim ederken paketin dışarıdan görünür şekilde hasar olduğunu fark ettiğinizde paketi teslim almayınız ve kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz.

Ankara Evden Eve Nakliyat